Producenci
Bezpieczne zakupy

  • Różne formy płatności
  • Szybka wysyłka
  • Szyfrowane dane i transakcje

Producent PUKY już od 70 lat tworzy pojazdy oraz akcesoria dla dzieci.
Dla najmłodszych stworzył rowerki biegowe Puky, dla starszych – rowerki dziecięce Puky. Firma Puky dba  o bezpieczeństwie dzieci, dlatego możemy dokupić kask rowerowy Puky.  Rowerki Puky mają możliwość dołożenia kółeczek bocznych, gdy dziecko nie czuje się jeszcze tak pewnie, aby jeździć bez nich. Rowerki dziecięce Puky zaczynają się już od 12”. Dostępne są również rowerki Puky w rozmiarach 16” i 18”. Producent nie zapomniał o starszych dzieciach i wyprodukował dla nich rowerki Puky w rozmiarach 20” i 24”.
Rowerki biegowe Puky / jeździki 4 –kołowe są przeznaczone dla dzieci już od 1,5 roku. Wyposażone w ciche opony i ergonomiczne siedzenie zapewniają stabilność najmłodszym użytkownikom. Są wykonane bardzo precyzyjnie z użyciem najlepszych materiałów. Dlatego produktami firmy Puky możemy cieszyć się już od najmłodszych lat przez wszystkie etapy dorastania.
Rowerki biegowe Puky ćwiczą poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa, ponieważ jego stopy mogą być postawione na podłożu w każdej chwili.
Wspomniany wcześniej kask rowerowy Puky występuje w rozmiarach od S do L. Jest bezpieczny i chroni głowę przed ewentualnymi urazami. Duże odblaskowe powierzchnie sprawiają, że kask jest dobrze widoczny.
Rowerki biegowe Puky jak i rowerki dziecięce Puky mają regulowane siodełko oraz kierownicę, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem.
Towary firmy Puky są produkowane w Niemczech – gwarantowana niemiecka jakość. Puky dba nie tylko o najwyższą jakość ale i o wygląd, kolorystykę oraz różne dodatki. W ofercie można zleźć akcesoria, rękawiczki, dzwonki i wiele innych.
Produkty firmy Puky zadowolą nie tylko dzieci, ale również rodziców, którzy będą mieli pewność, że jego pociecha spędza aktywnie czas na sprawdzonym i bezpiecznym rowerku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl